הגן על העובדים שלך

העסק שלך מסתמך על הכישורים והכשרונות של העובדים שלך, לכן אתה רוצה לוודא שהם מתוגמלים, בעלי מוטיבציה ומוגנים. הסיכונים שאליהם חשופים העובדים שלך אלו גם הסיכונים שלך. אנחנו בשוהם-קריאף סוכנות לביטוח נדאג למצוא את הפתרונות הביטוחיים המתאימים לעובדים שלך.

אובדן כושר עבודה 

לכל עובד חייב להיות ביטוח אובדן כושר עבודה כחלק מצו ההרחבה לפנסיה חובה. כיסוי זה מאפשר למבוטח לקבל תשלום חודשי, כתחליף למשכורת, במקרה של מחלה או תאונה ולהבטיח מקור הכנסה אשר יסייע  לבני המשפחה וישמור על רמת חייהם במקרה של אובדן כושר עבודה חלקי או מלא. איננו יכולים לצפות מתי ומאיזו סיבה נאבד את היכולת להשתכר, ולכן חשוב להגן על בני המשפחה מפני אובדן הכנסתו של המבוטח.

אבל לא לכל העובדים יש ביטוח שמותאם עבורו! טווח האפשרויות בביטוח אובדן כושר עבודה הוא רחב – החל מתקופת המתנה קצרה או ארוכה, קיזוזים אל מול תגמולים מגופים ממשלתיים, החזר רטרואקטיבי על תקופה שלא עובדים, מותאם לעיסוק או לא ועוד. על כן, ביטוח שמתאים לאיש הייטק לא מתאים לבעל נגרייה עצמאי. עצמאי? במקרה של אי יכולת לעבוד אף אחד לא ידאג לך. אם לא תדאג לעצמך תהיה חשוף לסיכון גבוה.

שכיר? חשוב שתבדוק האם הביטוח אובדן כושר עבודה מותאם לך, לרמת השכר שלך מאפיינים האישיים שלך.

מעסיק? אתה כבר משלם על העובדים שלך ביטוח אובדן כושר עבודה אז לפחות תוודא שהם מקבלים את המוצר הטוב ביותר. עסק עם עשרות עובדים או יותר יכול להתאגד ולקבל ביטוח אובדן כושר עבודה מותאם לעסק ובעלות נמוכה יותר.

לפרטים נוספים פנה אלינו עוד היום דרך הדף:

תוכניות פנסיוניות

ישנם שלוש תוכניות פנסיוניות במדינת ישראל: קרן פנסיה, ביטוח מנהלים וקופת גמל. האם מוצר מסויים מתאים לכולם? לא! אז מה מתאים לך או לעובדים שלך? כנראה שהכל. תוכנית שתתאים לעובד בן 60 עם בעיות בריאותיות לא בטוח שתתאים לעובד בן 25 ובריא. ומה לגבי עובד שבא עם תוכנית קיימת? החוק מחייב אותך לדאוג לעובדים לתוכנית פנסיונית, החובה שלנו כסוכני ביטוח זה להתאים את התוכנית הטובה ביותר עבורם!
לפני שאנחנו בכלל נפגשים בנושא הפנסיה אנחנו עושים בדיקה מקדימה. הבדיקה כוללת ניתוח של התיק הפנסיוני דרך המסלקה הפנסיונית והר הביטוח ביחד עם מילוי שאלון פרטים אישיים וזאת על מנת לבדוק איזה תוכנית מתאימה לעובדים שלך והאם הם עומדים בהגדרות שאתה כמעסיק מחוייב להן. עלינו לבדוק לא רק מה המוצר שיביא לעובד את הקצבה חודשית הגבוהה ביותר בהגיעו לגיל פרישה אלא גם לוודא כי בדרך לשם אתה מגן עליו כנגד סיכונים קיימים(אי כושר עבודה או פטירה).
בניגוד לשירות שלנו ליווי פנסיוני למעסיק שבו אנחנו לא מבצעים את הפנסיות בפועל מול העובדים אלא רק מלווים את התהליך, בשירות הזה אנחנו גם הסוכנים המשווקים לעובדים שלך. עושים מכרז מול קרנות הפנסיה וחברות הביטוח על התנאים, מתאימים לעובדים את המוצר הטוב ביותר ונותנים את שירותי התפעול שלנו.

לקבלת פרטים נוספים פנה אלינו עוד היום דרך דף :

חבות מעבידים

 ביטוח חבות מעבידים נועד להגן על המעסיק כנגד נזק גוף(פציעה או מחלה) שנגרם לעובד שלו בזמן העבודה כתוצאה מרשלנות המעסיק וזאת על פי פקודת הנזיקין. הכיסוי הניתן גבוה מסכומי הפיצוי הניתנים במסגרת הכיסוי שמעניק הביטוח הלאומי. בנוסף, מכסה הפוליסה הוצאות הגנה משפטית בגין תביעות אלו.​ על המעביד מוטלת החובה, הן מתוקף הפסיקה והן על פי דיני עבודה, לדאוג לביטחונם ובטיחותם של עובדיו תוך כדי ועקב עבודתם עבורו. גם במקרים של תאונות עבודה שלכאורה אירעו "באשמת העובד", קבע בית המשפט לעיתים קרובות כי למעביד הייתה תרומה נכבדה לגרימת הנזק כתוצאה מהתרשלותו בגיוס עובדים מיומנים, בפיקוח על כללי בטיחות נאותים ובקביעת נהלי עבודה ראויים. סכומי התביעה יכולים להגיע למאות אלפי אלפי שקלים ואף מעבר למיליוני שקלים (לדוגמא: עובד בן 23 המרוויח 5,000 שקל בחודש ונפצע כתוצאה מתאונת עבודה. כתוצאה מכך נמצא באי יכולת עבודה לצמיתות –  יתבע את המעסיק על כל ההשתכרות העתידית שלו כולל גידול בשכר שהיה צריך להיות לו לאורך השנים, כולל ההפרשות הפנסיונות שלו. תביעה כזאת יכולה להגיעה לסכומים של 2-3 מיליון שקל שהמעסיק ייצטרך לשלם)

לכן אנחנו בסוכנות הביטוח שוהם-קריאף דואגים לך כמעסיק שתהיה מבוטח בצורה הטובה ביותר, לא רק בכיסויים הביטוחיים אלא גם בסכומי הביטוח שיתאימו לסיכון האמיתי של העסק.
לפרטים נוספים פנה אלינו עוד היום דרך הדף:

ביטוח בריאות קבוצתי 

עולם ביטוחי הבריאות בישראל תופס תאוצה בשנים האחרונות. הדבר נובע ממספר סיבות כגון מודעות שגדלה לנושא, חסור אמון במערכת הציבורית ועוד. עלויות הביטוחים יכולים להיות יקרים בעיקר לאנשים בגיל מבוגר ובכיסויים מסומיים. אתה כמעסיק יכול לדאוג לעובדים שלך לביטוח בריאות קבוצתי בתעריפים מוזלים.
אנחנו בשוהם-קריאף סוכנות לביטוח נדאג למכרז אל מול חברות הביטוח ונפסק לך את הכיסויים הרלוונטיים ביותר עבורך. החל מביטוח תרופות שלא בסל ורפואת חו"ל ועד ביטוח תאונות אישיות לעסקים בעלי סיכון של פציעה בעבודה.
לפרטים נוספים פנה אלינו עוד היום דרך הדף:

הגן על מה שאתה אוהב

ביטוח רכב, ביטוח דירה, נסיעות לחו"ל וחיים למשכנתא
למידע נוסף

הגן על מי שאתה אוהב

ביטוח בריאות, ביטוח חיים, תאונות אישיות, מחלות קשות, סיעודי, מנסיה, תכנון ופרישה
למידע נוסף

הגן על העסק שלך

אחריות מקצועית, צד ג', חבות מעבידים, נזקי אש ופריצה לרכוש העסקי, אובדן רווחים, סייבר, ליווי פנסיוני למעסיק
למידע נוסף

כלים לעסקים

מחשבון הלוואה, קישור לבנקים, קישור מחשבון המרת מטבע חוץ ועוד
למידע נוסף

פיננסים

חסכונות והשקעות, פוליסת חיסכון, קרן השתלמות, קופת גמל להשקעה
למידע נוסף
גלילה למעלה