הגן על העסק שלך

אחרי הרבה קשיים, לבטים וחבלי לידה סוף סוף הקמת את העסק שתמיד חלמת עליו! אתה נלהב לגביו ורוצה לשמור עליו כנגד כל סיכון. ועדיין, צריך להתכונן ליום שהסיכון יכול להתממש ולהפוך למציאות. ביום הזה חשוב שיהיה לך הביטוח המתאים ביותר עבור העסק שלך. סיכון של נגרייה אינו דומה לסיכון של משרד עו"ד אז למה לשניהם יש אותו הביטוח? אנחנו בסוכנות שוהם-קריאף נדאג לבנות לך את חליפת הביטוחים המתאימה ביותר עבור הסיכונים לעסק שלך.
לפרטים נוספים פנה אלינו עוד היום דרך הדף:

אחריות מקצועית

מגן עליך מפני תביעות בגין רשלנות במסגרת עיסוקך המקצועי כולל  הוצאות משפטיות סבירות הדרושות לצורך הגנה על המבוטח במקרה של תביעה, כולל במקרים של תביעות בלתי מבוססות. בשנים האחרונות יש יותר ויותר תביעות בנושא האחריות המקצועית כשבעלי מקצועות חופשיים כגון נגר, רואה חשבון, מהנדס, מתקין מזגנים ועוד, מוצאים עצמם נקלעים לתביעה בעל כורחם בגין הפרת חובה מקצועית כמו רשלנות, טעות, השמטה וסיבות נוספות. ללא ביטוח המגן עליך מפני תביעות בתחום האחריות המקצועית, אתה עלול למצוא את עצמך עם סיכון מיותר של הוצאת כספים בסכומים גבוהים על מנת להתגונן מפני תביעות שיוגשו נגדך, ביטול זמן ופגיעה במוניטין. כדי להימנע ממימון של הוצאות משפטיות ותשלום כספי עתידי כתוצאה מפסק דין, יש לדאוג לכיסוי ביטוחי.
אנחנו בשוהם-קריאף סוכנות לביטוח נדאג לך לביטוח הטוב ביותר המתאים לעיסוק שלך, לחשיפה שלך, למחזור העסקים שלך ועוד.
לפרטים נוספים פנה אלינו עוד היום דרך הדף:

צד ג' 

פוליסת אחריות כלפי צד שלישי הינה פוליסת ביטוח לעסקים, המעניקה לך כיסוי בגין אחריות העסק המבוטח לנזקי גוף ולנזקי רכוש שנגרמו לצד שלישי, על-פי פקודת הנזיקין. בנוסף, מעניקה הפוליסה כיסוי עבור הוצאות הגנה משפטיות בגין תביעות אלו. פוליסה זו מיועדת לכל גורם עסקי, מסחרי או תעשייתי, החשוף במידה זו או אחרת לתביעות מצד שלישי (כגון לקוחות או מבקרים בעסק).
במקרים של נזקי גוף או רכוש הנובעים מאירוע תאונתי כדוגמת נפילה, פציעה או חבלה הנגרמים כתוצאה מפגמים בבית העסק כגון רצפה שבורה, התמוטטות קירות או מדפים, כבלי חשמל חשופים ועוד, או כתוצאה מהתנהלות רשלנית של בעל העסק או העובדים בו, קיימת חבות של בעל העסק כלפי הנפגע העלולה להביא עמה הוצאות גדולות ובלתי צפויות. הפוליסה כוללת פיצוי כספי בגין נזקים לצד שלישי שנגרמו עקב אירוע שקרה באחריותו של המבוטח, כיסוי הוצאות הגנה בהליכים פליליים ומנהליים.
אנחנו בשוהם-קריאף דואגים לבעלי העסק המבוטחים דרכנו לביטוח הטוב ביותר!
לפרטים נוספים פנה אלינו עוד היום דרך הדף:

חבות מעבידים 

ביטוח חבות מעבידים נועד להגן על המעסיק כנגד נזק גוף(פציעה או מחלה) שנגרם לעובד שלו בזמן העבודה כתוצאה מרשלנות המעסיק וזאת על פי פקודת הנזיקין. הכיסוי הניתן גבוה מסכומי הפיצוי הניתנים במסגרת הכיסוי שמעניק הביטוח הלאומי. בנוסף, מכסה הפוליסה הוצאות הגנה משפטית בגין תביעות אלו.​ על המעביד מוטלת החובה, הן מתוקף הפסיקה והן על פי דיני עבודה, לדאוג לביטחונם ובטיחותם של עובדיו תוך כדי ועקב עבודתם עבורו. גם במקרים של תאונות עבודה שלכאורה אירעו "באשמת העובד", קבע בית המשפט לעיתים קרובות כי למעביד הייתה תרומה נכבדה לגרימת הנזק כתוצאה מהתרשלותו בגיוס עובדים מיומנים, בפיקוח על כללי בטיחות נאותים ובקביעת נהלי עבודה ראויים. סכומי התביעה יכולים להגיע למאות אלפי אלפי שקלים ואף מעבר למיליוני שקלים (לדוגמא: עובד בן 23 המרוויח 5,000 שקל בחודש ונפצע כתוצאה מתאונת עבודה. כתוצאה מכך נמצא באי יכולת עבודה לצמיתות –  יתבע את המעסיק על כל ההשתכרות העתידית שלו כולל גידול בשכר שהיה צריך להיות לו לאורך השנים, כולל ההפרשות הפנסיונות שלו. תביעה כזאת יכולה להגיעה לסכומים של 2-3 מיליון שקל שהמעסיק ייצטרך לשלם)
לכן אנחנו בסוכנות הביטוח שוהם-קריאף דואגים לך כמעסיק שתהיה מבוטח בצורה הטובה ביותר, לא רק בכיסויים הביטוחיים אלא גם בסכומי הביטוח שיתאימו לסיכון האמיתי של העסק.
לפרטים נוספים פנה אלינו עוד היום דרך הדף:

נזקי אש ופריצה לרכוש העסקי 

כשמדברים על סיכונים לרכוש העסקי קיימים שני סיכונים עיקריים – אש ופריצה. כל ביטוח לרכוש העסקי כולל בתוכו נזקי אש ולא ניתן לבטל את זה בפוליסה. את הסיכון כנגד פריצה ניתן להוסיף לפוליסה. הביטוח כולל גם נזקי חבלה, טבע ועוד. הפוליסה מודולרית וניתנת לבניית הכיסויים הביטוחיים לפי אופי העסק.
לפרטים נוספים פנה אלינו עוד היום דרך הדף:

אובדן רווחים 

הנזק העקיף או הנזק התוצאתי אשר נגרם בעקבות הנזק הפיסי לרכוש הינו פעמים רבות גודל יותר מהנזק לרכוש עצמו, למשל, נזק למכונת מפתח של בית העסק עלול להשבית את בית העסק למשך ימים רבים. הנזק למכונה עצמה יכול שלא יעלה על מאות שקלים בודדות, בעוד השבתת בית העסק תפגע בהספקת סחורה ללקוחות, ולפעמים אפילו תמנע אפשרות של רכישת עסקים או לקוחות חדשים. אין ספק כי לביטוח אבדן רווחים חשיבות רבה בשיקום העסק וחזרתו לפעילות מלאה לאחר הנזק לרכוש. פוליסת ביטוח אובדן רווחים מעניקה כיסוי מפני ‏אובדן או נזקים הנגרמים כתוצאה מהפסקה או מהפרעה בתפעול העסק בעקבות נזק פיזי למבנים או לרכוש אחר.
סוכנות שוהם-קריאף תדאג לך לכיסוי אובדן רווחים, בנוסף לכיסויים כמו נזקי אש, רכוש, רכוש במעבר ועוד, יאפשר לך לקבל חבילה מותאמת אישית ומשתלמת עבורך, המעניקה מענה ביטוחי מקיף לכל צורכי העסק שלך.
לפרטים נוספים פנה אלינו עוד היום דרך הדף:

סייבר 

פריצה ושוד OUT, השתלטות על המחשב וכופר IN. בשנים האחרונות אנחנו נתקלים יותר ויותר בוירוס כופרה למיניהן שמשתלטים על מחשב ודורשים תשלום על מנת לשחרר את המחשב. אז כל זמן שזה מחשב ביתי וללא דברים חשובים – זה לא נעים ולא נורא. אבל כשזה המחשב העסקי שלך? שכולל בתוכו את כל נתוני הלקוחות שלך, כולל פרטים אישיים ופרטי אשראי. פגיעת סייבר איננה רק עוגמת נפש נקודתית, מדובר במעשים שההשלכות שלהם עלולות להיות הרסניות וארוכות טווח: אובדן ימי עבודה, אובדן של חומרים שאין להם שחזור, פגיעה בצדדים שלישיים ועוד. ביטוח הסייבר נחלק לשלושה חלקים:

  1. כיסוי נזקי העסק עצמו – אובדן הכנסות כתוצאה ממניעת גישה למערכות המחשב ומניעת שירות, פגיעה במוניטין, נזק למערכות המחשב עצמן ותשלום כופר במקרי סחיטה.
  2. כיסוי נזקי צד ג' – נזק פיננסי טהור כתוצאה מאירועי סייבר שגרם לדליפת מידע של צדדים שלישיים, פגיעות אישיות בצדדים שלישיים (השמצה, הוצאת דיבה, פגיעה במוניטין, הפרת זכויות יוצרים) והחדרת וירוסים למחשבי צד ג'.
  3. שירותי ניהול אירוע – באירועי סייבר נדרשת תגובה מהירה של אנשי מקצוע על מנת לבצע שמאות טכנולוגית (Forensics), לאתר את החדירה ולתקן אותה.

    פרטים נוספים פנה אלינו עוד היום דרך הדף:

ליווי פנסיוני למעסיק – סוכן נאמן מעביד 

כמציאות של היום, כל עובד רשאי לבחור את סוכן הביטוח שלו. האם אתה כמעסיק מוודא שאכן הסוכן דואג ושומר גם על האינטרסים והחובות שלך? על פי צו ההרחבה לפנסיה חובה על המעסיק לדאוג שהתוכנית הפנסיונית תכלול שלושה דברים: חיסכון לפנסיה, פנסיית נכות ופנסיית שארים. מה יקרה למשל, אם עובד חדש שלך המשיך פוליסה קיימת דרך הסוכן הקיים שלו אבל הפוליסה לא כוללת ביטוח אובדן כושר עבודה. האם ידעת שהחבות נופלת עליך מאחר שלא דאגת לכך? אתה בעצם הופך להיות חברת הביטוח של העובד וצריך לממן מעכשיו משכורת לעובד כל זמן שהוא נמצא בחופשת מחלה.
המצב היום הוא שכאשר עובד מביא סוכן שאתה לא מכיר אין לך ברירה אלא לאשר את זה. אתה חייב לוודא כי כספי הפיצויים לא נמצאים במסלול השקעות מסוכן, האם אתה רוצה סעיף 14? איך אתה מוודא שאכן יהיה, או לא יהיה, סעיף 14 לפי הרצון שלך, איך אתה דואג כי קיים ביטוח אובדן כושר עבודה על 75% מהשכר? ועוד ועוד.
אנחנו בשוהם-קריאף סוכנות לביטוח נותנים ליווי פנסיוני למעסיק. אנחנו לא הסוכנים של העובדים שלך! אנחנו הסוכנים שלך. כלומר, אנחנו לא מבצעים שום פעולה שיווקית מול העובדים שלך ולא הסוכנים של הפנסיות שלהם. התפקיד שלנו הוא לוודא כי כל עובד, המטופל על ידי סוכן אחר, יהיה בפוליסה המתאימה לך כמעסיק לפי החוק.
לפרטים נוספים פנה אלינו עוד היום דרך הדף:

הגן על מה שאתה אוהב.

ביטוח רכב, ביטוח דירה
למידע נוסף

הגן על מי שאתה אוהב

ביטוח חיים,ביטוח בריאות
למידע נוסף

הגן על העובדים שלך

כלים לעסקים

מחשבון הלוואה, קישור לבנקים, קישור מחשבון המרת מטבע חוץ
למידע נוסף

פיננסים

קרן השתלמות, תוכנית חיסכון, גמל להשקעה, השוואה בין בנק לחברת ביטוח
למידע נוסף
גלילה למעלה