הגן על מי שאתה אוהב

הגן על עצמך ועל המשפחה שלך עם ביטוח בריאות, ביטוח חיים וביטוח בגין מחלה קשה. ביטוחים מהסוג הזה חשובים כי הם נועדו להגן עליך ועל משפחתך ועל העתיד הפיננסי של הקרובים אליך. עם הגנה נכונה במקום, יקיריכם לא יצטרכו לדאוג לכסף בתקופה הקשה שבה הכסף הוא הדבר האחרון שהם רוצים לדאוג לו.

ביטוח בריאות 

ביטוח בריאות זה אחד הביטוחים החשובים ביותר שכל משפחה צריכה! הטיפול הרפואי בישראל הוא אוניברסלי וההשתתפות בתכנית ביטוח רפואי הינה חובה. כל תושבי ישראל זכאים לשירותי בריאות בסיסיים כזכות יסוד. מערכת הבריאות בישראל מבוססת על חוק ביטוח בריאות ממלכתי, התשנ"ה -1995, המחייב את כולם להיות חברים באחת מקופות החולים. מעבר לקופת החולים אנחנו בסוכנות שוהם-קריאף יכולים להגדיל את הכיסוי הרפואי שלהם ולשפר את האופציות שלנו לקבלת טיפול רפואי על ידי רכישת ביטוח בריאות פרטי.
ביטוח הבריאות הפרטי נותן לנו יכולת לבחור אילו כיסויים אנחנו רוצים לרכוש – החל מהכיסויים שמכסים קטסטרופות בלבד כגון: מימון תרופות שלא בסל הבריאות, רפואת חו"ל(ניתוחים בחו"ל, טיפולים מיוחדים בחו"ל, השתלות איברים בחו"ל) ועד כיסויים שנועדו לשפר את איכות החיים מבלי צורך לבזבז עליהם כסף כגון: רפואה משלימה, טיפולים אמבולטוריים, התייעצות עם רופאים מומחים.
רשימת הכיסויים הקיימים היום בביטוחי הבריאות הם:

 • ניתוחים פרטיים בישראל וטיפולים מחליפי ניתוח בארץ מהשקל הראשון(ללא צורך לערב את קופת החולים)
 • ניתוחים פרטיים בישראל וטיפולים מחליפי ניתוח בארץ משלים שב"ן(שילוב של קופת החולים ביחד עם חברת הביטוח על מנת לתת כיסוי לטיפול הרפואי)
 • תרופת שלא בסל הבריאות
 • ניתוחים בחו"ל וטיפולים מחליפי ניתוח בחו"ל
 • השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל
 • שירותים אמבולטוריים
 • אבחון מהיר

לא לכל אחד מתאים אותו הדבר ועל כן חשוב לבדוק מה מתאים לך ולמשפחתך.
לקבלת הצעת מחיר ולפרטים נוספים פנה אלינו עוד היום דרך דף:

ביטוח חיים 

חשבת פעם האם במקרה של מוות איך המשפחה שלך תתמודד כלכלית? תן לנו לעזור לך לוודא שיש לך את הכיסוי הנכון לביטוח חיים. כשעושים ביטוח חיים צריכים לוודא שסכום הביטוח הוא לא סכום אקראי שנשמע לנו נחמד שיש אלא בוחרים אותו אחרי בחינה מעמיקה.
שאל את עצמך את השאלות הבאות לפני שאתה מחליט איזה ביטוח חיים אתה רוצה.
האם רוצים שהמשפחה תקבל את הכסף כסכום חד פעמי(נגיד – מיליון שקל) או כתשלום חודשי למספר שנים(במקום מיליון חד פעמי נקבל כ- 5,500 שקל ל20 שנה)?

 • אולי בכלל אני רוצה לשלב ושהמשפחה תקבל סכום חד פעמי ביחד עם תשלום חודשי?
 • האם כל ההכנסה שלי הולכת להוצאות הביטוח או שאני צריך להשאיר רק 70% מההכנסה למשפחה?
 • לכמה שנים אני צריך להשאיר למשפחה הכנסה חודשית קבועה? במידה והילדים קטנים אז אולי ל20 או 30 שנה אבל אם הילד הכי קטן מעל גיל 15 אז אולי אני צריך להשאיר לפחות שנים?
 • האם יש למשפחה הכנסות נוספות שימשיכו להתקיים במקרה פטירה של אחד ההורים?
 • האם יש הוצאות שיפסיקו להתקיים לאחר פטירה של אחד ההורים(כדוגמת ביטוח חיים למשכנתא)
 • כמה סכום ביטוח אנחנו בכלל צריכים?

את כל השאלות האלה אנחנו בסוכנות שוהם-קריאף שואלים לפני שבוחרים לך את ביטוח החיים המתאים ביותר.
לקבלת הצעת מחיר ולפרטים נוספים פנה אלינו עוד היום דרך דף:

תאונות אישיות

 ביטוח תאונות אישיות נותן פיצוי כספי במקרה של נזק מתאונה. הנזקים הנכללים לרוב בפוליסה הם: שברים, כוויות, סיעוד, נכות מתאונה ומוות מתאונה. בראייה שלנו ביטוח תאונות אישיות מתאים בעיקר לצווארון כחול כגון – מתקיני מזגנים, נגרים, אינסטלטורים, שפים ועוד מקצועות שבהם ברור כי במקרה של נזק המבוטח לא יוכל להמשיך ולעבוד עד להחלמתו. בנוסף לזה, גם לעצמאיים שאינם עובדי צווארון כחול קלאסי כדוגמת בעל קיוסק או חנות כלשהיא חשוב שיהיה מאחר שאין לו ימי מחלה וחופשה לפדות במקרה של פציעה וזאת בניגוד לשכיר באותו העיסוק.
יש לשים לב כי בפוליסה קיימים חריגים כגון תאונה ספורטיבית או תאונה מרכב דו גלגלי ועל כן לפני שרוכשים פוליסה כזאת חשוב להתייעץ עם איש מקצוע.
לקבלת הצעת מחיר ולפרטים נוספים פנה אלינו עוד היום דרך דף:

ביטוח מחלות קשות

מחקרים רפואיים הראו כי בן אדם חולה צריך שלושה דברים על מנת לשפר את סיכויי ההחלמה שלו: טיפול רפואי נאות, שקט נפשי ושקט כלכלי.

במידה ואתה מבוטח בביטוח בריאות הנותן לך את הטיפול הרפואי הדרוש לך, האם זה מספיק? לצערנו כאשר אנחנו חולים רמת ההכנסה יורדת(בפוליסת אובדן כושר עבודה לא מקבלים יותר מ- 75% מהשכר) מצד אחד ומהעבר השני רמת ההוצאות שלנו עולות. אצל ילדים הנושא קשה אף יותר מאחר שההורים מורידים דרסטית את זמן העבודה שלהם ואולי לא עובדים בכלל וביטוח אובדן כושר העבודה לא מכסה כלום, כלומר כמעט ואין הכנסה.
לרוב אנחנו בסוכנות שוהם-קריאף ממליצים לבטח את המשכורת שלנו לתקופה של שנה עד שנתיים עבור ההורים(לדוגמא: הורה המשתכר 7,000 שקל בחודש יעשה ביטוח עם פיצוי של בין85,000 שקל ל – 170,000 שקל) ולתקופה של 24-36 חודשים מהשכר הממוצע של ההורים עבור הילד.
ביטוח פיצוי בגין גילוי מחלה קשה בא לתת פיתרון לשקט הכלכלי! חס וחלילה בעת גילוי מחלה קשה מקבלים פיצוי שנע בין 50,000 שקל ועד 600,000 שקל, בהתאם לסכום הביטוח שרכשנו בתחילה(בדומה לביטוח חיים).
לכן, כשאנחנו רוכשים פוליסה מהסוג הזה אנחנו צריכים לשאול את עצמנו חלק מהשאלות ששאלנו בעת רכישת ביטוח החיים.
מה רמת ההכנסה שלי?

 • חס וחלילה, במקרה של מחלה קשה, לכמה חודשים אני רוצה לבטח את המשכורת שלי?
 • האם אני רוצה לבטח רשימת מחלות או רק למחלת הסרטן?
 • האם יש היסטוריה משפחתית למחלות כלשהן?
 • האם אני נשאית גן BRCA מסוג 1 או 2?

את כל השאלות האלה אנחנו שואלים אותך לפני שבוחרים לך את ביטוח החיים המתאים ביותר.
לקבלת הצעת מחיר ולפרטים נוספים פנה אלינו עוד היום דרך דף :

סיעודי

תוחלת החיים במדינת ישראל, כמו גם בשאר העולם, הולכת וגדלה. גידול באריכות הימים אינה מצביע על גידול באיכות החיים! במדינת ישראל יש יותר ויותר חולים סיעודיים שלהם המשפחה צריכה לדאוג ולתקופה ארוכה יותר. לפי השנתון הסטטיסטי לקשישים שמפיק מכון ברוקדייל (ומבוסס בעיקרו על נתונים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה), הסיכון של כל מי שעבר את גיל 65 להפוך לסיעודי הוא אחד לארבע. סיכון של 25%. זה ממש לא סיכון נמוך, וזה לא משתפר. הסיכון הזה עולה עוד יותר עם הגיל. אחרי גיל 75 הסיכון כבר עולה ל־33%, כלומר שכל אדם שלישי יהיה סיעודי. בקיצור, בעולם שבו תוחלת החיים עברה את גיל 80 ודוהרת לכיוון גילאי 90 ומעלה, הסיכון להפוך לסיעודי רלבנטי עבור הרבה יותר אנשים.לפי נתוני משרד הבריאות, העלות של אשפוז סיעודי עולה על 12 אלף שקל בכל חודש, תלוי בסטנדרטים שאתם רוצים להרשות לעצמכם, בין אם מדובר במוסד שממומן מכסף ציבורי ובין אם במוסד פרטי לחלוטין. כלומר, שלוש שנות חיים של אדם סיעודי בגיל מבוגר עולות לפחות 432 אלף שקל. כמו משכנתא לא קטנה בכלל.

כדי לפתור את הבעיה המימונית הזו נולדו הביטוחים הסיעודיים, שאמורים לשאת בעלות המימון של העסק היקר הזה בעת הצורך.
על פי חטיבת המחקר של בנק ישראל, נכון לסוף שנת 2017, 48% מהאוכלוסייה החזיקו בפוליסת ביטוח סיעודי קבוצתי של קופות החולים הנתונות לרגולציה הדוקה. היתרון שלו – הוא זול. החסרונות שלו – הוא מוגבל בשנים, סכום הפיצוי המקסימלי עומד על כ-5,000 שקל(פחות ממחצית עלות סיעודי) שבחלק מקופות החולים הוא יורד עם השנים. מי שהצטרפו לביטוח סיעודי במסגרת קופות החולים אחרי גיל 49 זכאים לכיסוי ביטוחי חלקי ולכן מצויים בתת-ביטוח. בנוסף, החיתום הרפואי מהווה חסם לרכישת ביטוח סיעודי עבור האוכלוסייה הסובלת ממצב רפואי כרוני. גם העובדה שהביטוח הפרטי מממן בד"כ טיפול סיעודי לתקופה של חמש שנים בלבד עלולה להביא לכך שקשישים סיעודיים השוהים במצבם תקופה ארוכה )בעיקר תשושי נפש( יוותרו ללא יכולת מימון.

הפיתרון – רכישת פוליסה פרטית שתשלים, ביחד עם קופת החולים, את עלות מימון הסיעודי ורכישה פוליסה נוספת שתיכנס לתוקף ותתחיל לשלם רק לאחר סיום התשלום מקופת החולים. במצב כזה אנחנו דואגים לפיצוי חודשי קבוע למשך כל חייו של המבוטח.
לקבלת הצעת מחיר ולפרטים נוספים פנה אלינו עוד היום דרך דף:

פנסיה

 רוב אזרחי מדינת ישראל שהתחילו להפריש לפנסיה בסביבות גיל ה-30 יגיעו לגיל הפרישה עם חיסכון של מיליון שקל ומעלה! תוכנית פנסיונית היא כנראה אחת ההשקעות הגדולות שתעשה בחיים שלך! פעם השקעת מאמץ על מנת להבין איזה תוכנית מתאימה לך? איזה מסלול השקעה? איזה מסלול ביטוח? האם כדאי לרכוש ביטוח שארים או לוותר עליו כל זמן שאתה רווק? האם יש בתוכנית שלך איזון אקטוארי שיכול להשפיע על החיסכון שלך? האם קיימים משתנים נוספים שאין לך שליטה עליהם או שיש שליטה ואיך אתה יכול לנטרל אותם?
קרן פנסיה, קופת גמל וביטוח מנהלים אלו תוכניות חיסכון השקעה לטווח ארוך, שמטרתן לבנות לך הכנסה חודשית בגיל פרישה. פעם חשבת מה מהם מתאים לך? תוחלת החיים גבוהה היום יותר מאי פעם והצפי היא שהיא רק תמשיך ותגדל. עלייה באריכות החיים אינה אומרת בהכרח איכות חיים ועלינו להתכונן לפנסיה בצורה הטובה ביותר!
אז מתי צריכים להתכונן לפנסיה? שנה לפני הפרישה מעבודה? חמש שנים לפני? עשר שנים לפני? 20 שנה לפני? התשובה היא – מיד עם תחילת העבודה הראשונה שלך בחיים הבוגרים!
לפני שאנחנו בכלל נפגשים בנושא הפנסיה אנחנו עושים בדיקה מקדימה. הבדיקה כוללת ניתוח של התיק הפנסיוני דרך המסלקה הפנסיונית והר הביטוח ביחד עם מילוי שאלון פרטים אישיים וזאת על מנת לבדוק איזה תוכנית מתאימה לך והאם יש לך תוכניות קיימות. עלינו לבדוק לא רק מה המוצר שיביא לך את הקצבה חודשית הגבוהה ביותר בהגיעך לגיל פרישה אלא גם לוודא כי בדרך לשם אתה מוגן כנגד סיכונים קיימים(אי כושר עבודה או פטירה).
בנוסף לזה, משרדנו מעניק שירותי הכנה לפרישה המותאמים לגיל שלך, להכנסה שלך, לפוטנציאל ההשתכרות שלך ולצרכים האישיים שלך. החל מהקמת תוכנית פנסיונית לבחור הצעיר ועד הכנה לפרישה דרך מחלקת ניהול פרישה שלנו.

אנחנו בסוכנות שוהם-קריאף כאן כדי לעזור לך להבין מה רמת הכנסה שאתה רוצה להגיע אליה בפנסיה ולמצוא דרך מעשית להשיג את זה.

לקבלת פרטים נוספים פנה אלינו עוד היום דרך דף:

תכנון פרישה

תהליך סיום תקופת העבודה והיציאה לגמלאות הינו תהליך לא פשוט, הן מההיבט הנפשי של המבוטח והן מההיבט המקצועי. כשיוצאים לפנסיה יש לקחת לא מעט מרכיבים ויש לא מעט שיקולים, חלקם נגזרת של החלטות שקיבלנו גם לפני 15 שנה או יותר. על כן אנחנו ממליצים לתכנן את הפרישה מוקדם ככל האפשר! הגעת לגיל 50? זה הזמן להתחיל ולתכנן מה לעשות עם החסכונות שלך – מה חייב במס, מה נמצא ברצף קצבה ומה ברצף פיצויים. האם כדאי להגדיל את ההפקדות החודשיות או שאולי בכלל כדאי לנתב חלק לתוכניות אחרות? האם יש או יהיו לך הכנסות נוספות בפרישה? על כל השאלות האלו צריך וכדאי לדעת לענות עליהם כמה שיותר שנים לפני הפרישה, כשעוד ניתן לשנות דברים. לקבלת פרטים נוספים פנה אלינו עוד היום דרך דף :

הגן על מה שאתה אוהב

ביטוח רכב, ביטוח דירה, נסיעות לחו"ל וחיים למשכנתא
למידע נוסף

הגן על העסק שלך

אחריות מקצועית, צד ג', חבות מעבידים, נזקי אש ופריצה לרכוש העסקי, אובדן רווחים, סייבר, ליווי פנסיוני למעסיק
למידע נוסף

הגן על העובדים שלך

אובדן כושר עבודה, תוכניות פנסיוניות, חבות מעבידים, ביטוח בריאות קבוצתי
למידע נוסף

כלים לעסקים

מחשבון הלוואה, קישור לבנקים, קישור מחשבון המרת מטבע חוץ ועוד
למידע נוסף

פיננסים

חסכונות והשקעות, פוליסת חיסכון, קרן השתלמות, קופת גמל להשקעה
למידע נוסף
גלילה למעלה